Prohuman állás

 

Feladatok:

  • Magbeszállítások szervezése
  • Szerződések nyomon követése
  • Egyeztetés a partnerekkel és területi képviselőkkel
  • Szükséges adminisztráció naprakész vezetése

Elvárások:

  • Érettségi bizonyítvány
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás szóban és írásban

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes bérezés
  • Cafetéria juttatás
  • Ingyenes vállalati buszjárat

 

Prohuman állás
Cégnév: Prohuman Kft.
Jelentkezés online: [email protected]
Állás helye:
Állás-kategóriák:
Állásnév:
FRISS HASONLÓ ÁLLÁSOK
E-MAILBEN

A "Feliratkozom" gombra kattintva elfogadja az általános biztonsági és szerződési feltételeinket.

HASONLÓ ÁLLÁSOK
Logisztikai koordinátor Győr-Moson-Sopron megye

Teljeskörű és optimalizált belföldi és nemzetközi fuvarszervezés Termékek kiszállításának megszervezése, teljes körű export ügyintézés Számlák, ... »

ÁLLÁS MEGTEKINTÉSE
Logisztikai menedzser Pest megye

A szervezet anyagbeszerzéseinek teljeskörű menedzselése. Beszállítói árajánlatok, árinformációk bekérése. Ártárgyalások bonyolítása és szállítási ... »

ÁLLÁS MEGTEKINTÉSE