Felelősségteljes munkát szeretnél egy megbízható nagyvállalatnál? Érdekel a logisztika világa?

Olyan munkahelyet keresel, ahol nem csak a szakmai, de az emberi kapcsolatok is fontosak?

Akkor ezt a pozíciót Neked találták ki!

Csatlakozz hozzánk és hozd ki a legtöbbet képességeidből a Hankook Tire Magyarország Kft. innovatív szemléletű, proaktív kultúrája segítségével!

Logisztikai asszisztens

Feladatok, amiben számítunk Rád:

  • Lokális és regionális készletek elemzése és felügyelete
  • Rendelés- és kapacitásfüggő készletszimulációk és rendelés-visszaigazolások készítése
  • Függő rendelések felügyelete
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal és a németországi központtal
  • Jelentések készítése

Amire szükséged lesz az eredményes munkádhoz:

  • Felsőfokú végzettség gazdasági/műszaki területen
  • Aktív, középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Haladó, felhasználói szintű Excel ismeretek

Előnyt jelent a munkádhoz:

  • Hasonló munkakörben szerzett, releváns szakmai tapasztalat
  • SAP ismerete

Biztos a siker, ha:

  • Fontos számodra a pontos munkavégzés, precizitás
  • Stabil, gazdaságilag kiegyensúlyozott munkahelyen szeretnél dolgozni
  • Szeretnél új ismereteket elsajátítani és az innovatív megoldásokra is nyitott vagy
  • Csapatjátékos hozzáállásod van

Amiért érdemes minket választani:

  • Karrierlehetőség a világ 7. legnagyobb abroncsgyártó vállalatánál
  • Tapasztalatszerzés és fejlődési lehetőség
  • Kiemelkedő juttatási csomag
  • Bejárás támogatása (vállalati buszjáratokkal)
  • Ingyenes, minden igényt kielégítő 3*-os apartman szálló, sportolási és szabadidős lehetőségekkel
  • Színes vállalati kultúra

Munkavégzés helye:

Rácalmás / Dunaújváros

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Szakmai asszisztens
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Logisztikai ügyintéző, adminisztrátor

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el Europass formátumú önéletrajzát a „Jelentkezem” gomb megnyomásával.

Cégnév: Hankook Tire Magyarország Kft.