Feladatok

A napi szintű, operatív feladatok és raktári műveletek irányítása, a termelés támogatása és a szállítmányozási folyamatok koordinálása.
  • A cég beszerzési és kereskedelmi tevékenységének, logisztikai folyamatainak koordinálása
  • Meglévő és új beszállítókkal való tárgyalás és kapcsolattartás, szerződések előkészítése
  • Készletkezelés
  • Beszerzési árak optimalizálása, piaci trendek állandó követése
  • Raktár működésének és munkafolyamatainak felügyelete
  • Riportok, kimutatások, költségvetési tervek készítése
  • A szabályzatok, munkautasítások kidolgozása, betartatása

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  • Aktív angol nyelvtudás szóban és írásban
  • MS Office ismerete (Microsoft Excel)
  • Készletmenedzsment területén szerzett releváns tapasztalat
  • Nagyobb szervezet, kiterjedt beszállítói bázis menedzselésében szerzett tapasztalat
  • Felelősségteljes, pontos munkavégzés
  • Megbízhatóság
  • Logikus gondolkodás
  • Jó probléma megoldási készség
  • Önálló munkavégzésre való képesség

Előnyt jelent

  • Eredményorientált szemlélet
  • Csapatmunkára való készség
  • Autóipari tapasztalat
  • Jó konfliktus kezelő képesség
  • SAP rendszerkiépítésben szerzett tapasztalat
  • Csapat kiépítésben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Stabil, hosszútávú munkahely
  • Versenyképes jövedelem
  • Béren kívüli juttatás
  • Támogató csapat, fiatalos légkör
  • Alkalmazotti, teljes munkaidős állás

Munkahelyi extrák

  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

A komáromi Ipari Parkban található INZI Controls Hungary Kft., Dél-koreai autóipari vállalat.
Cégünk innovatív technológiával elektromos autó akkumulátorok összeszerelését végzi.
Zöldmezős beruházásunk tiszta teres, veszélyes anyagoktól mentes környezetű munkahely mindazoknak, akik egy dinamikusan fejlődő, fiatalos cégnél kívánnak elhelyezkedni és stabil hátterű, hosszútávban gondolkozó munkahelyen szeretnék kamatoztatni tudásukat.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük, csatolja fényképes önéletrajzát.
Cégnév: INZI Controls Hungary Kft.