A Straumann GmbH világszerte kínál fogászati segédeszközöket, szolgáltatásokat.

Feladatok:

  • rendelések összekészítése
  • napi árukiszállítás intézése
  • postázás intézése
  • beérkező áru elpakolása a raktár területén
  • visszáru átvétele, bontása és elektronikus iktatása

Elvárások:

  • aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • pontos, precíz munkavégzés
  • középszintű angol nyelvtudás
  • 18. életév betöltése

Munkaidő

  • hétfőtől péntekig 10:00-16:00 között rugalmasan végezhető
  • heti 2-3 napon is vállalható

Amit kínálunk

  • bruttó 1800 Ft/óra diákbér
  • hosszú távú diákmunka

Töltsd ki a lenti űrlapot! Jelöld a profilodban a "Munkaidő" alatt, hogy mikor tudsz dolgozni. Ha kérdésed lenne, keress a megadott e-mail címemen.

Cégnév: Mind-Diák Szövetkezet