Feladatok

  • A vevő által kért termékek összegyűjtése, csomagolása, szállításra történő előkészítése,
  • Termékkísérő dokumentumok létrehozása, szállítólevél elkészítése.
  • Üzemi munkaterületek folyamatos ellátásának anyag átadás-átvétel dokumentálása
  • Beérkező áruk bevételezése
  • Belső készletmozgások kezelése a rendszerben, gyártás recept alapján
  • EKÁER bejelentés és dokumentálás
  • Fuvarszervezés, kapcsolattartás fuvarozó cégekkel

Elvárások

  • Középfokú iskolai végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Hasonló területen szerzett több éves tapasztalat
  • Precíz munkavégzés, megbízhatóság

Előnyt jelent

  • csomagolóiparban szerzett tapasztalat
  • raktározásban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Fix bér

Hirdetésünkre fényképes önéletrajzzal jelentkezhet.
Cégnév: WPA PACKAGING KFT.