LEAN specialista

Leírás

Veszprém megyei partnercégünk részére keresünk új kollégát LEAN specialista munkakörbe:

Feladatok

  • Folyamatfejlesztésre, költségcsökkentésre, hulladékcsökkentésre irányuló projektek koordinálása
  • A gyártási folyamatok vizsgálata, részfolyamatok fejlesztése, javítása LEAN eszközök alkalmazásával, a fejlesztések bevezetésének koordinálása, követése és visszamérése
  • Saving kalkulációk készítése, költségcsökkentési ötletek megvizsgálása, bevezetése
  • A tevékenységhez kapcsolódó riportok és kimutatások készítése
  • KAIZEN workshopok irányítása, illetve azokon való részvétel
  • A tevékenységhez kapcsolódó tréningek szervezése, oktatások megtartása
  • Kapcsolattartás a társterületekkel

Elvárások

  • Mérnöki területen szerzett felsőfokú végzettség
  • Lean módszerek ismerete és alkalmazásában szerzett gyakorlat
  • Minimum 3 év tapasztalat autóipari gyártókörnyezetben
  • Minimum 2 éves termelési folyamatok fejlesztésében szerzett tapasztalat
  • Kiváló analitikai és problémamegoldási képességek
  • Microsoft Office programok készségszintű kezelése
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás

Előny:

  • Six Sigma Black Belt tréning

Amit kínálunk

  • Családias légkör multinacionális környezetben
  • Kihívó szakmai feladatok
  • Versenyképes juttatási csomag
    • Cafeteria
    • Negyedéves teljesítménybónusz
    • Pulykapénz
    • Munkába járási támogatás

Munkavégzés helye

Veszprém megye

Cégnév: Trenkwalder Kft