Feladatok

Olyan megbízható munkatársat keresünk, aki szereti a kihívásokat, ismeri és tudja használni a hegesztő gépet és az elektromos kézi szerszámokat.  Ha érdekel a reklám eszközök gyártása, vagy szeretnél megismerkedni vele, ne habozz, jelentkezz hozzánk.
 Mik lesznek a feladataid?
  • Alumínium-, illetve vaslemezek, zártszelvények, és profilok pontos méretre vágása, darabolása kapott méretek alapján, és ezek összeszerelése
  • Anyagok összeállítása és hegesztése (nagyrészt alumínium), csiszolása és szinterezésre való előkészítése
  • Vasszerkezetek festése, mázolása

Elvárások

  • Hegesztői bizonyítvány (CO előny, de nem feltétel)
  • Aluhegesztésben való jártasság és Tűzvédelmi szakvizsga (előny, de nem feltétel)
  • B kategóriás jogosítvány, dobozos autókon szerzett vezetési gyakorlat
  • Pontos, megbízható, önálló munkavégzés
  • Jó problémamegoldó- és együttműködési készség
  • Kézügyesség, kreativitás
  • Csapatszellem
  • Tanulásra való hajlam

Amit kínálunk

  • stabil, megbízható cég, bejelentett állás, fix tervezhető munkaidővel
  • kihívást jelentő, változatos munka
  • fiatalos, évek óta együtt dolgozó családias csapat

Céginformáció

Vill-Fény Kft. XVI., kerület és Nagytarcsa

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal és bérigény megjelölésével!