Feladatok

-Világító reklámtáblák, feliratok és ezekkel összefüggő egyedi gyártások és telepítések

Elvárások

-Hegesztési gyakorlat (alumínium hegesztési tapasztalat előnyt jelent)
-Min. szakmunkás bizonyítvány
-B kategóriás jogosítvány
-Önálló munkavégzés

Előnyt jelent

-reklámgyártásban szerzett tapasztalat
-AWI hegesztésben szerzett jártasság
-új dolgok és ismeretek elsajátítására való fogékonyság

Amit kínálunk

-Versenyképes fizetés
- Hosszú távú munkalehetőség
-Családias munkakörülmények

Céginformáció

Közel 25 éves szakmai tapasztalattal rendelkező családi irányítással működő reklámgyártással foglalkozó, magyar tulajdonú cég keresi csapatába gyakorlattal rendelkező kollégáját.

Ha testhez állónak érzi a munkakört és hosszú távú munkakapcsolatot keres, kérjük, a jelentkezem gombra kattintva küldje el fényképes, elérhetőséggel ellátott önéletrajzát.
Cégnév: VT Reklámtechnika Kft