Lakatos

Leírás

Fémipari partnercégünkhöz keresünk LAKATOS munkatársat.

Lakatos

Feladatok

  • Acélszerkezet hegesztési munkáinak elvégzése.

Elvárások
  • Releváns szakmai végzettség,
  • Szakmai gyakorlat acélszerkezet gyártás területén,
  • Megbízható, önálló munkavégzés.

Amit kínálunk
  • Versenyképes bérek,
  • Hosszútávú munkalehetőség.

 

Munkavégzés helye

Mindszentgodisa

 

Cégnév: Trenkwalder Kft
Állás helye:
Állás-kategóriák:
Állásnév:
FRISS HASONLÓ ÁLLÁSOK
E-MAILBEN

A "Feliratkozom" gombra kattintva elfogadja az általános biztonsági és szerződési feltételeinket.

HASONLÓ ÁLLÁSOK
Lakatos segéd Bana

Megbízható, régóta működő banai lakatosipari vállalkozás keres azonnali kezdéssel szerkezetlakatosi, illetve egyéb kisegítő munkakörbe dolgozókat. ... »

ÁLLÁS MEGTEKINTÉSE
Lakatos-hegesztő Pest megye

A Schwarzmüller-csoport Európa egyik vezető vontatott haszongépjármű-szolgáltatója. Több mint 150 éves tapasztalattal rendelkező innovációs és ... »

ÁLLÁS MEGTEKINTÉSE
Lakatos Bács-Kiskun megye

Közvetlen felettese által meghatározott feladatok határidőre, a minőségi előírásoknak megfelelően történő végrehajtása. A meghatározott technológiai ... »

ÁLLÁS MEGTEKINTÉSE