Feladatok

  • Vízminták előkészítése az analitikai vizsgálatokhoz.
  • Klasszikus és kisműszeres mérések (titrimetria, gravimetria, fotometria);
  • Oldat készítések és azok dokumentálása az alkalmazott minőségirányítási rendszereknek megfelelően

Elvárások

Szakirányú középfokú iskolai végzettséget (általános vegyésztechnikus, vagy élelmiszeranalitikai technikus, vagy környezetvédelmi méréstechnikus), valamint felelősségteljes munkavégzést.

Segíteni fogja a munkádat, ha szeretsz csapatban dolgozni, illetve, ha rendelkezel az alábbi kompetenciákkal: precizitás, pontosság, eredményorientáltság, jó együttműködési és kommunikációs készség, rugalmasság és elhivatottság.

Előnyként értékeljük, ha van hasonló területen szerzett tapasztalatod, illetve ha otthonosan mozogsz az excel és word világában.

Amit kínálunk

  • Szuper munkakörnyezetet, hiszen Tudásközpontunk egy modern, impozáns épület Újpesten a 21. század követelményeinek megfelelő eszközparkkal és technikai feltételekkel, ahol fiatalos közeg, jó hangulatú csapat, támogató munkahelyi légkör vár
  • Folyamatos szakmai képzéseket és egy fiatalos, lendületes csapatot
  • Bónusz és  cafetéria-juttatást, szűrővizsgálatokat, kedvezményes sportolási lehetőséget (AYCM SportPass)
  • hosszútávú munkalehetőséget heti 40 óra/rugalmas munkaidőben

Céginformáció

Szeretnél a világ legnagyobb, piacvezető vizsgálólaboratóriumánál dolgozni? A hazai piacon immár több, mint 30 éve jelen lévő Eurofins Analytical Services Hungary Kft. kitűnő szakemberekkel, modern műszerparkkal és kiterjedt nemzetközi háttérrel és remek munkakörülményekkel vár Újpesten.

Környezetanalitikai Laboratóriumunk Általános vízkémiai és szervetlen analitikai laboratóriumi részlegébe most elhivatott, munkájára igényes laboratóriumi technikust keres határozatlan időtartamra, bejelentett fix havi fizetéssel és egyéb juttatásokkal, rugalmas munkaidőben.

Mit kell tudnod rólunk?

Mi a Környezetanalitikai Laboratóriumban jellemzően vizek, talaj és levegő minták kémiai analitikai vizsgálatával foglalkozunk. Ügyfeleink megkeresésére a laboratórium és a laboratóriumhoz tartozó részlegek végzik el a kért általános és speciális vizsgálatokat. Elhivatottak vagyunk abban, hogy biztonságossá tegyük a jövő nemzedék életének, gazdaságának alapjait, hiszen elsőrendű prioritás a vizek, a talaj és a levegő tisztaságának a megőrzése. Amennyiben csatlakozol csapatunkhoz, úgy személyes munkáddal Te is hozzájárulsz majd e közös cél eléréshez.

Ha úgy érzed, rendelkezel a meghirdetett pozíció betöltéséhez szükséges szaktudással, akkor jelentkezz hozzánk még ma! Motivációs leveledet és magyar nyelvű, fényképes szakmai önéletrajzodat a bruttó bérigény megjelölésével a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.

Adatkezelési tájékoztató

Amennyiben pályázatoddal megkeresed Társaságunkat, úgy a szakmai önéletrajzba, illetve a motivációs levélbe foglalt személyes adataidat az Eurofins Analytical Services Hungary Kft.  kifejezett hozzájárulásod alapján, szigorúan célhoz kötötten kezeli, azt az Eurofins magyarországi cégcsoport tagjain kívül harmadik személy részére az adatkezelés időtartama alatt nem adja át. Az adatkezelés hozzájárulásodnak a kifejezett visszavonásával, illetve a pályázati eljárást követően anélkül is automatikusan lezárul. A beérkező önéletrajz és motivációs levél törlésére a tárgyévet követő év március 01. és május 31. napjai közötti időpontban, külön felhívás hiányában is sor kerül.

Cégnév: Eurofins Analytical Services Hungary Korlátolt Felelősségű Társaság