Közjegyzőhelyettes

Debrecen 1. számú székhelyen működő közjegyzői irodába közjegyzőhelyettes munkakör betöltésére munkatársat keresünk teljes munkaidőben történő foglalkoztatásra.

Feladatok:

  • hagyatéki, fizetési meghagyásos és egyéb közjegyzői nemperes eljárások önálló lefolytatása, közjegyzői határozatok elkészítése
  • valamennyi közjegyzői hatáskörbe tartozó ügy önálló ellátása
  • ügyleti okiratok, záradéki tanúsítványok elkészítése
  • kapcsolattartás az ügyfelekkel (angol vagy német nyelven is)
  • adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások:

  • jogi szakvizsga
  • B kategóriás jogosítvány
  • ügyfelek személyes kapcsolattartása miatt, távmunka nem lehetséges
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Microsoft Office; kamarai szoftverek kezelésének elsajátítása)
  • önálló, precíz munkavégzés
  • jó kommunikációs készség, megoldásorientált gondolkodás, ügyfélközpontú szemlélet

Előnyt jelent angol vagy német magasabb szintű nyelvtudás, nyelvvizsgával alátámasztva.

Amit kínálunk:

  • kellemes munkakörnyezet
  • szakmai fejlődési és tanulási lehetőség, valamennyi közjegyzői nemperes eljárás elsajátítása
  • változatos, határon átnyúló ügyek
  • segítőkész, barátságos kollégák

A fényképes önéletrajzokat motivációs levéllel – a bruttó bérigény megjelölésével – a [email protected] e-mail címre kérjük megküldeni.

Cégnév: Dr. Hodosi Gábor Közjegyzői Irodája
Kapcsolattartó: Dr. Hodosi Gábor