A Homlok Zrt. Budaörsön található irodájába keres tapasztalattal rendelkező, csapatjátékos, proaktív KÖZBESZERZÉSI REFERENS munkatársat.

Az ideális munkatárs rugalmas, precíz és pontos munkát végez, tud rendszerben gondolkodni, nem jelent számára gondot az olykor monoton munkavégzés sem. Magabiztosan kezeli az Elektronikus Közbeszerzési Rendszert.

Gyakorlatias, logikus gondolkodásmóddal rendelkezik, képes átlátni az adott feladatot. Szabálykövető, együttműködő, képes az önálló munkavégzésre, és a feladatok sokrétűségéből, valamint a határidők szorításából fakadó stresszhelyzetek kezelésére.

Kiemelt feladatok:

Pályázatfigyelés, pályázaton történő részvétel lehetőségének felmérése

Részvételi jelentkezések, ajánlatok önálló összeállítása, benyújtása, a benyújtott ajánlatok szerződéskötésig történő nyomon követése, hiánypótlások kezelése

A pályázatok összeállításának alapjául szolgáló kivonatok elkészítése, kezelése, alkalmassági kör vizsgálata (referenciák, szakemberek stb.)

Megrendelői referencia igazolások előkészítése

Pályázatok nyilvántartása

Elektronikus Közbeszerzési Rendszer kezelése, folyamatos nyomon követése

Elvárás:

Microsoft Office rutinos használata

EKR rendszer ismerete

Rugalmasság

Jó problémamegoldó képesség

Kitartás, megbízhatóság, önálló munkavégzés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Közbeszerzési referensi munkakörben szerzett tapasztalat

Műszaki ismeretek

Amit kínálunk:

Hosszú távú együttműködés

Versenyképes fizetés, béren kívüli juttatás

Szakmai gazdagodás lehetősége

A mindennapi munkában gyors vezetői döntések, közvetlenség, emberség

Már összekovácsolódott csapat támogatása

Munkavégzés helye:

Budaörs

Önéletrajokat a hr@homlokzrt.hu e-mail címre várunk.

Cégnév: Homlok Zrt
Kapcsolattartó: Kiss Veronika