Nyíregyházi könyvelőirodánkba keresünk könyvelőt teljes munkaidős foglalkoztatásra.

Pályakezzdő esetén betanítást biztosítunk.

Kifejezetten Téged keresünk, ha szeretnél egy stabil, megbízható munkahelyet.

Főbb feladatok, munkák

  • Gazdasági társaságok önálló könyvelése
  • Adóbevallások elkészítése
  • Beszámolók alőkészítése
  • Ügyfelekkel való kapcsolattartás

Előnyök:

  • Szakirányú végzettség (Mérlegképes könyvelői képesítés)
  • Hasonló területen szerzett 2-3 éves tapasztalat

Juttatások:

  • Versenyképes jövedelem
  • Kiemelkedő munka premizálása

Önéletrajzokat bérigény megjelölésével a munka@stimmt.hu címre várjuk.

Cégnév: STIMMT KFT
Kapcsolattartó: Garai Tibor