Budapesti központú, élelmiszerkereskedelemmel foglalkozó üzletlánc keres

Könyvelő

munkatársat, akár azonnali kezdéssel az alábbi feladatok ellátására

Otthonosan mozogsz a könyvelés világában? Szeretnél egy stabil és megbízható cégcsoportnál dolgozni? Nem rettensz el a rutin feladatoktól? Szereted precízen és rendezetten végezni a feladataidat?

Ebben a pozícióban a következő feladatok várnak rád:

  • Napi szintű könyvelési, számlázási feladatok végrehajtása
  • Parterekkel napi szintű folyószámlaegyeztetés
  • Időszaki bevallások, adatszolgáltatások elkészítése,
  • Könyvelési, pénzügyi feladatok ellátása a főkönyvelő vezetése mellett
  • Pénzügyes kolléga munkájának támogatása, esetenként helyettesítése
  • Főkönyvelő napi szintű döntéseinek támogatása
  • Eseti kimutatások készítése a vezetői iránymutatások alapján

Amiket elvárunk tőled:

  • Középfokú végzettség gazdasági területen
  • Minimum 2 éves szakmai tapasztalat könyvelés területén
  • MS Office, ezen belül Excel magas szintű használata
  • Kereskedelem területén szerzett tapasztalat
  • Racionális, logikus gondolkodás
  • Gyors, hatékony priorizált munkavégzés
  • Jó problémamegoldó készség
  • Pontosság, megbízhatóság

Ami előnyt jelent:

  • Apollo szoftver használatában szerzett jártasság, és RLB könyvelői program
  • Adójogi ismeretek

Amit kínálunk:

  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Összetartó csapat
  • Hosszú távú, megbízható munkahely

Munkavégzés helye:

Budapest, XIII. kerület

Fényképes önéletrajzát várjuk.

Cégnév: JÉGCSILLAG Kft.