Könyvelő

Leírás

Európa egyik vezető adótanácsadó és könyvvizsgáló cége számára keresünk munkatársat Könyvelői pozícióba! Csatlakozz csapatunkba, ahol garantáltan támogatjuk a szakmai fejlődést!

Könyvelő

Feladatok

  • Könyvelési feladatok teljes körű ellátása
  • Adóbevallások összeállítása
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel
  • Mérleg- és eredménykimutatások készítése
  • Zárásokban való aktív részvétel
  • Riportok készítése

Elvárások

  • Minimum 2 év teljes körű könyvelésben szerzett tapasztalat
  • Precizitás, pontosság
  • Rugalmasság, önálló munkavégzés
  • Angol vagy német nyelvtudás előnyt jelent

Amit kínálunk

  • Professzionális és kellemes munkakörnyezet
  • Fejlődési lehetőség
  • Támogató közeg
  • Modern munkakörnyezet
  • Hosszútávú munkalehetőség

Munkavégzés helye

Budapest

Cégnév: Trenkwalder Kft