Feladatok

  • Mosogatás, konyha tisztán tartása, takarítási feladatok,
  • Szakács által kiadott előkészítő feladatok elvégzése.

Elvárások

  • Pontos, tiszta megjelenés, önmagára és környezetére igényes magatartás,
  • érvényes negatív mellkasröntgen lelet.

Amit kínálunk

  • 8 órás bejelentett állás törvényileg meghatározott fizetett szabadsággal,
  • versenyképes bérezés,
  • napi térítésmentes étkezés (reggeli, ebéd), ezen felül 2 étel hazavihető,
  • munkaruha,
  • munkábajárási költségtérítés,
  • családbarát munkaidő beosztás: hétfőtől-péntekig, napi 8 órában történő munkavégzés (minden hétvége és az ünnepnapok is szabadok).

Munkakezdés:
  • 2024. március vége

Pozíció Területe:
  • Munkahelyi étkeztetés,
  • Fizikai, Segéd, Betanított munka

Munkaidő:
  • napi 8 óra, egyhavi munkaidőkeretben

Munkavégzés helye:
  • Székesfehérvár, Holland fasor

Céginformáció

Nemzetközi cég magyarországi leányvállalata székesfehérvári munkahelyi éttermébe keres hosszútávra konyhai kisegítő kollégát 2024. március végi kezdéssel.

A magyarországi P. Dussmann Kft.-t 1991-ben alapították. Forgalmát és létszámát évente nagymértékben és dinamikusan megnövelve jelenleg több, mint 1200 főt foglalkoztat.

Ha Ön is szeretne a jelen helyzetben is stabilan működő nagyvállalatnál sikereket elérni; jelentkezzen!

Fényképes önéletrajzzal a "Jelentkezem" gombra kattintva.
Cégnév: P. Dussmann Kft.