Feladatok

II kerületi étterembe szakács mellé konyhai kisegítő/ kézilány kollégákat keresünk. Konyhai tapasztalat, jártasság előny.
Jelentkezni személyesen a II kerület Budakeszi út 5 szám alatt vagy a Jelentkezem gombra kattintva lehet.

Elvárások

Konyhai jártasság.

Jelentkezés módja

A "Jelentkezem" gombra kattintva vagy személyesen: II kerület, Budakeszi út 5.

Cégnév: REMIZ ÉTTEREM
Állás helye:
Állás-kategóriák:
Állásnév:
FRISS HASONLÓ ÁLLÁSOK
E-MAILBEN

A "Feliratkozom" gombra kattintva elfogadja az általános biztonsági és szerződési feltételeinket.

HASONLÓ ÁLLÁSOK
Konyhai kisegítő Magyarország

Tapasztalattal rendelkező, nagykapacitású konyha működéséhez szokott mosogatót- konyhai kisegítőt felveszünk az Umamiba. Feladat: fekete és fehér ... »

ÁLLÁS MEGTEKINTÉSE
Konyhai kisegítő Pest megye

Konyhai kisegítő  Vecsési nagyüzemi konyhára konyhai kisegítőket keresünk! Stabil, folyamatosan fejlődő, több, mint 15 éves múlttal rendelkező ... »

ÁLLÁS MEGTEKINTÉSE
Konyhai kisegítő Veszprém megye

Alapanyagok előkészítése Részvétel az ételek elkészítésében, kiosztásában Mosogatás, konyhai berendezések tisztán tartása Egyéb, kisegítő jellegű ... »

ÁLLÁS MEGTEKINTÉSE