Mind-Diák Szövetkezet

A Mi a Kavics egy hangulatos hely közvetlenül a Duna partján kellemes környezetben, napozószékekkel, zenével, finom ételekkel, frissen csapolt sörökkel, üdítőkkel, koktélokkal, Dunakeszi szabadstrandján.

Konyhai kisegítő

Feladatok

  • Alapanyagok előkészítése
  • Egyéb konyhai feladatok ellátása

Elvárások

  • Nappali aktív vagy passzív tanulói/hallgatói jogviszony
  • Megbízhatóság, pontosság

Munkaidő

  • Hétfőtől vasárnapig 9.00-22.00 között heti minimum 10 óra vállalása iskolai időszak alatt, nyári szünetben heti minimum 20 óra vállalása

Amit kínálunk

  • Bruttó 1825 Ft/óra
  • Vidám munkakörnyezet
  • Hosszú távú diákmunka

Munkavégzés helye

Dunakeszi

Cégnév: Mind-Diák Szövetkezet