Feladatok

  • Konyhai előkészítő feladatok ellátása a szakácsok irányítása alapján
  • Ételek csomagolása
  • Fekete és fehér mosogatás
  • A konyha és a konyhához tartozó helyiségek takarítása.
  • Ha tálalókonyhán dolgozol, szendvicsek elkészítése, a főétkezések melegítése, tálalása, adagolása.

Elvárások

  • Megbízhatóság, önállóság, precíz munkavégzés, ápoltság

Amit kínálunk

  • Korrekt munkafeltételek
  • Hosszútávú, egész éves munka
  • Vidéki bejárás támogatása
  • Munkaruha
  • Teljeskörű bejelentett állás törvényileg meghatározott fizetett szabadsággal
  • Versenyképes bérezés, megállapodás szerint
  • Napi térítésmentes étkezés (reggeli, ebéd), ezen felül 2 étel hazavihető
  • Munkába járás támogatása
  • napi 8 óra, heti 40 óra

Munkahelyi extrák

  • Ingyen reggeli
  • Ingyen ebéd

Céginformáció

Budapesti Zsidó Hitközség XIV. kerületi nagykonyhája Bölcsödét, Óvodát, Iskolát, Kórházat és Nyugdíjas Otthont lát el napi szinten.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük a Jelentkezem gombra kattintva juttassa el számunkra elérhetőségét vagy önéletrajzát a fizetési igényének megjelölésével és szívesen felvesszük Önnel a kapcsolatot, hogy átbeszéljük a részleteket.
Köszönjük jelentkezését!
Cégnév: Budapesti Zsidó Hitközség