Feladatok

  • Aktív részvétel a napi főzési folyamatokban
  • A konyha működési folyamatainak irányítása, ellenőrzése
  • Ételek lefőzése
  • Étlapok és egyéb menü ajánlatok összeállítása
  • Árukészlet gazdálkodás
  • Árurendelés, rendelések leadása
  • HACCP elvárások betartása és betartatása
  • Személyzet munkájának irányítása

Elvárások

- Vezetői tapasztalat
- Magas szintű szakmai ismeretek
- Pozitív gondolkodás
- Jó problémamegoldó készség
- Precíz, lelkiismeretes munkavégzés, megbízhatóság
- Tiszta és rendezett környezet biztosítása

Amit kínálunk

- A hosszú távú munkalehetőséget biztosítunk, átlagosan 6-7 évet töltenek a kollégák a GNOCCO-nál.
- Nyitottak vagyunk bérezési igényedre, versenyképes jövedelmet biztosítunk.
- Fizetjük a szabadságod.
- Csapatunk minden nap tovább épül a közös ebédekkel.
- Tiszteletben tartjuk a szabadidődet, kizárólag munkanapokon foglalkoztatunk.
- A vírushelyzet megerősített bennünket. Három új éttermet nyitottunk a pandémia alatt, így nem csupán megtartottuk a kollégáinkat, hanem újakat is felvettünk.

Összetartó csapatunkat ezek jellemzik:
- Precíz munkavégzés
- Támogató légkör

Munkahelyi extrák

  • Ingyen reggeli
  • Ingyen ebéd

A "Jelentkezem" gombra kattintva kérjük csatolja be fényképes önéletrajzát.
Cégnév: Gnocco Kft