Feladatok

  • Gyártóeszközök, szerszámok, sablonok tervezése, optimalizálása a termelés számára
  • Gyártási rajzok készítése a tervezett eszközökről

Elvárások

  • Szakirányú, felsőfokú végzettség
  • Gyártóeszköz tervezésben szerzett tapasztalat
  • Középfokú angol és/vagy német nyelvtudás
  • CREO tervezőprogramok alapos ismerete
  • Gyártástechnológiai ismeretek
  • Önálló, precíz, pontos munkavégzés
  • Kreativitás, kiváló problémamegoldó képesség
  • Tudjon és akarjon csapatban dolgozni
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk

Előnyt jelent

  • Autóiparban szerzett tapasztalat
  • NC, CNC programozói ismeretek

Amit kínálunk

  • Határozatlan idejű munkaviszony
  • Változatos feladatok
  • Vonzó juttatási csomag
  • Cafeteria már a próbaidő alatt is
  • Ajánlási bónusz
  • 13. havi bér
  • Jubileumi jutalom
  • Ötletpénz
  • Ingyenes sportolási lehetőségek és masszázs
  • Számos dolgozói kedvezmény biztosítása
  • Utazási költségtérítés

Munkahelyi extrák

  • Sportolási lehetőség
Cégnév: Benteler Autótechnika Kft.