Feladatok

Társaságunk kőműves szakmunkásokat keres főállású munkaviszonyba, határozatlan idejű munkaszerződéssel.
Munkavégzés helye Budapest. A munkakör azonnal betölthető.

Elvárások

Kőműves szakmában, építőipari munkákban jártas, önálló munkavégzésre képes kollégára van szükségünk.

Előnyt jelent

"B"  kategóriás jogosítvány előny, de nem feltétel.

Amit kínálunk

Kiváló munkahelyi légkör, hosszútávú  , stabil munkalehetőség, versenyképes fizetés

Céginformáció

100 %-ban magyar tulajdonú társaság, 42 éve az építőipar teljes vertikumában.

Jelentkezés módja

Önéletrajz

Cégnév: Épkar Zrt. Kft.
Állás helye:
Állás-kategóriák:
Állásnév:
FRISS HASONLÓ ÁLLÁSOK
E-MAILBEN

A "Feliratkozom" gombra kattintva elfogadja az általános biztonsági és szerződési feltételeinket.

HASONLÓ ÁLLÁSOK
Faipari szakmunkás Pest megye

Faipari szakmunkás Budapesti partnerünkhöz keressük új kollégáinkat. Amennyiben megbirkózol a közepesen nehéz, illetve nehéz fizikai munkával ... »

ÁLLÁS MEGTEKINTÉSE
Kőműves szakmunkás Jászberény

Megbízható, gyakorlattal rendelkező KŐMŰVES SZAKMUNKÁST keresünk csapatunkba. Rajzot önállóan olvasni tudó, szakmunkás bizonyítvánnyal rendelkező ... »

ÁLLÁS MEGTEKINTÉSE