Megváltozott munkaképességű

Munkatársat keresünk:

Kompresszor és vákuumszivattyú szerviztechnikus/karbantartó pozícióba.

Cégünket, az Oravecz és Társa Kft.-t 1994-ben magyar magánszemélyek alapították több mint tizenöt es kompresszor és vákuumtechnológiában szerzett tapasztalattal. Fő profilunk a BUSCH, a CompAir, az SPX HANKISON és a márkák termékeinek magyarországi képviselete; a SUHNER célgép- építőelemek forgalmazása.

Budapesti telephelyünkre keresünk villamossági és/vagy műszaki ismerettel/tapasztalattal  rendelkező esetleg géplakatos végzettségű, betanítás után önálló munkavégzésre képes, megbízható munkaerőt, kifejezetten hosszútávra.

Főbb feladatok, munkák:

Ipari kompresszorok és vákuumszivattyúk karbantartása, javítása és szervizelése külső helyszínen/műhelyben.

Az álláshoz tartozó elvárások:

Műszaki és/vagy villamossági végzettség (esetleg géplakatos ismeretek)

B kategóriás jogosítvány (megszerzése lehet folyamatban is)

Microsoft felhasználói ismeretek

Precizitás, megbízhatóság

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Villamossági ismeretek/villanyszerelői végzettség

PLC kezelés

Alap angol és/vagy német nyelvtudás

Amit kínálunk:

Versenyképes fizetés

Munkához szükséges eszközök biztosítása: céges autó, szerszámok, mobiltelefon

Hosszútávú munkalehetőség

Teljes munkaidő hivatalos teljes bejelentéssel

Cégnév: Oravecz és Társa Kft.
Kapcsolattartó: Erdősi Erika