Feladatok:

  • Bolti rendelések összekészítése, komissiózás: szárazáru, hűtött (0-4 °C) vagy mélyhűtött (-24 °C) területen
  • A raktári munkafolyamatokban való aktív részvétel
  • A készre komissiózott raklapok szállítása az árukiszállítási sávokra
  • Raklapok fóliázása, csomagolása
  • A kész raklapok helyes feliratozása
  • Raktárleltározásban való részvétel

Elvárások:

  • Rugalmasság a munkaidő-beosztásban, hétvégi és éjszakai műszak vállalása, alkalmanként ünnepnapi munkavégzés
  • Megbízhatóság, pontosság, minőségtudatosság és együttműködő készség
  • Fizikai terhelhetőség és teljesítményorientált munkavégzés
  • Túlóra vállalása

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú biztos munkalehetőség, 100%-ban bejelentett határozatlan idejű főállású munkaviszony, fizetett szabadsággal
  • Alapbér Br. 473.000 Ft / hónap, mely előre meghatározott ütemben évente növekszik
  • Munkába járás költségének 100%-os térítése
  • Gépjárművel történő bejárás támogatása (15 Ft/km)
  • Céges buszjáratok
  • Nagy értékű egészségbiztosítási csomag

Egyéb információ az állásról:

  • A munkavégzés a kezdeti időszakban Szigetszentmiklóson történne, az ecseri raktár januári átadásáig
Cégnév: Work Force Kft.
Kapcsolattartó: Angéla Püsök