Feladatok

  • Feladataid közé tartozik többek között: a partnereink, vásárlóink által megrendelt áru pontos kiszállítása Budapesten és az egész ország területén
  • Kiszállítod a depókba a megrendeléseket
  • Az üzelteinkbe kiszállítod a megrendelt árut
  • Autóra fel- és lepakolod a rád bízott árut
  • Szükség esetén a raktárban besegítesz

Elvárások

  • Rendelkezz „B” Kategóriás jogosítvánnyal („C” kategória előny, de nem feltétel)
  • Csomagszállításban legyen legalább 1 éves tapasztalatod
  • Legyél precíz és megbízható  (Pénzkezelés)
  • Rendelkezz jó kommunikációs és probléma megoldó készséggel
  • Legyél ügyfélorientált

Előnyt jelent

  • Budapesti helyismeret
  • Jó tájékozódási készség

Amit kínálunk

  • Szállításhoz céges autó
  • Barátságos, fiatalos légkör
  • Teljesíthető elvárások
  • Versenyképes bejelentett jövedelem
  • Szabad hétvégék
  • Biztos, hosszútávú munkahely
  • Munkavégzés helye: 1097 Budapest, Ecseri út 14-16.
  • Próbanap lehetőség
Munkaidő:
  • 1 műszakos munkarend
  • Hétfőtől - Péntekig  9:30 – 18:00 között.

Céginformáció

Dinamikusan fejlődő cégünk, Magyarországon főként a nehezen vagy egyáltalán nem elérhető, különleges italokkal foglalkozik.

Amennyiben felkeltettük érdeklődésedet, kérjük, küldd el fényképes önéletrajzodat fizetési igény megjelölésével.
Cégnév: RiMiKer Plus Kft. (iDrinks.hu Italkereskedés)