A világ leggyorsabban növekvő számítógép gyártójának új üzemébe keresünk
Kiszállítási koordinátor- Outbound Operation kollégát

Feladatok:

  • Az összes kiszállítás szervezése és ellenőrzése
  • A magyarországi kimenő raktár támogatása
  • A szállítmányok figyelemmel kísérése és nyomonkövetése
  • Dokumentáció készítése standard és nem standard szállítmányokhoz
  • Jelentések készítése a logisztikai csapat munkáját támogatva

Elvárások:

  • SAP program ismerete

Amit kínálunk:

  • Nyitott és ösztönző környezet az egyik jövőbemutató informatikai vállalatnál
  • Korszerű munkakörnyezet, rugalmas munkaszervezés a munka és a magánélet összeegyeztetése érdekében
  • Vonzó kompenzációs csomag
  • Hosszútávú munkalehetőség

Egyéb információ az állásról:

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg:Adatvédelmi tájékoztató

Referenciaszám: c988e8
Cégnév: Pannonjob Kft.
Kapcsolattartó: Tanner Fanni