Feladatok

  • kisüzleti ügyfélkör részére történő szolgáltatások értékesítése, egyedi az ügyfél igényeihez igazodó ajánlatok kidolgozása
  • potenciális üzleti ügyfelek felkutatása és megszerzése a Kis- és középvállalati szektorban
  • személyes kapcsolat kiépítése a területeden lévő ügyfelekkel
  • meglévő ügyfelek kezelése, folyamatos kapcsolattartás és az ügyfélszolgálati folyamatok támogatása
  • ügyfélkezeléshez kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások

  • Jó tárgyaló és prezentációs készség
  • Készségszintű számítógépes ismeretek, Microsoft Office alkalmazások aktív használata
  • Minimum középfokú végzettség

Előnyt jelent

  • Több éves értékesítői tapasztalat (telekommunikáció, pénzügyi szolgáltatások területén)

Amit kínálunk

  • Kezdés előtti szakmai tréning
  • Szakmai mentoring program
  • Alapbér és alapbéren felüli jutalék
  • Mobiltelefon, notebook
  • Fiatalos, jó hangulatú környezet

Céginformáció

Számunkra nagyon fontos a kiemelkedő ügyfélélmény, ezért nagy hangsúlyt fektetünk arra, hogy ne csak az ügyfeleink, hanem a kollégáink is maximálisan elégedettek legyenek. Ha szeretsz kapcsolatba lépni emberekkel, és érdekel a távközlés világa, akkor jelentkezz a Vodafone értékesítési hálózatába Kis- és középvállalati ügyfélmenedzser pozícióra.

Ha a hirdetés átolvasása és átgondolása után úgy érzed, hogy ez a lehetőség Neked szól, küldd el részletes fényképes szakmai önéletrajzodat
Cégnév: Mobile Sales Kft.