Feladatok

Az értékesítési vezető iránymutatása alapján:
  • Marketinganyagok és kampányok előkészítése, szervezése
  • Tárgyalások leszervezése, értékesítési csapat munkájának támogatása
  • Új ügyfelek felkutatása és kapcsolatfelvétel
  • Ügyféladatbázis építése, piackutatás
  • Meglévő partnerekkel kapcsolattartás
  • B2B kereskedelmi ajánlatok összeállítása, kiküldése, adminisztrációja és nyomon követése

Elvárások

Kérjük abban az esetben jelentkezzen, ha az alábbi elvárásoknak megfelel!
  • Angol nyelv minimum középszintű tárgyalóképes használata
  • Jó kommunikációs képességek
  • Jó meggyőzőképesség szóban és írásban egyaránt
  • Precíz és felelősségteljes munkavégzés
  • Együttműködő, megbízható személyiség
  • Gyors tanulóképesség
  • Kreativitás, kitartás, önálló munkavégzés
  • CRM és Office365 programok haladó szintű használata
  • B kategóriás jogosítvány
  • Saját gépjármű
  • A munka betöltéséhez kapcsolódó gazdasági végzettség vagy releváns munkatapasztalat (minimum 3 év) elvárt!

Amit kínálunk

  • Menedzser képzés
  • Bővülő termékkínálat, széles termék-portfolió
  • Rendezett, átlátható és szabályozott munkakörülmények
  • Hosszútávú megbízható munkahely
  • Szakmai fejlődési lehetőség Magyarország legnagyobb háztartási műanyagáru gyártójánál
  • Key account menedzseri szint 3-6 hónapon belül
  • Kiemelt fix bérezés
  • Vállalati notebook és telefon

Céginformáció

250 főt foglalkoztató háztartási műanyagárut gyártó KKV várja leendő értékesítést támogató key account manager-ének jelentkezését!

A „Jelentkezem” gombra kattintás után kérjük csatolja fényképes önéletrajzát, valamint motivációs levelét!
Cégnév: TENKES-TÉRSÉGI FOGLALKOZTATÓ Kft.