Feladatok

  • Zöldterületek fenntartása és gondozása
  • Alapvető kertrendezési feladatok ellátása (fűnyírás, sövényvágás, metszés stb.)
  • Növényvédelem
  • Kavicsos területek rendezettségének fenntartása
  • Fák gallyazása
  • Lombgyűjtés
  • Téli szezonban kézi és gépi csúszásmentesítés

Elvárások

  • Igényes precíz önálló munkavégzés
  • Dinamikus személyiség
  • Kiváló együttműködő készség
  • Ápolt megjelenés

Előnyt jelent

  • Hasonló területen végzett gyakorlat

Amit kínálunk

  • Hosszútávú bejelentett munkavégzés
  • Megfelelő bérezés
  • Igényes környezet
  • Teljes munkaidő
  • Állandó Budapest X. kerületi telephelyen történő munkavégzés

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Kávézó
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Parkoló

Céginformáció

Azonnali munkakezdés!

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja fényképes önéletrajzát.
Cégnév: Halmágyi Balázs E.V.