Az LSK Hungária Kft. 1994-ben alakult magyar tulajdonú korlátolt felelősségű társaság. Cégünk fő tevékenysége a multimédiás, vetítéstechnikai, interaktív oktatástechnikai ill. interaktív vállalati együttműködést támogató megoldások tervezése, kivitelezése. Elektronikus prezentációs eszközök, interaktív iskolai és üzleti rendszerek, számítógépes és házimozi vetítők, belépő szintű és professzionális vetítővásznak forgalmazása, bérbeadása, fentiek körébe tartozó tervezés és tanácsadás tölti ki cégünk mindennapjait.

Kereskedelmi ügyintéző munkatárs

Feladatok

Csapatunk tagjaként az alábbi feladatokban számítunk rád:

  • Ügyfeleinkkel történő kapcsolattartás
  • Adatok rögzítése vállalat informatikai rendszerbe
  • Számlázás, készletnyilvántartás kezelése
  • Vállalt munkák helyi sajátosságainak egyeztetése a pénzügyi, műszaki és szállítási részleggel és a megrendelőkkel
  • Dokumentumok kezelése
  • Ajánlatok, szerződések, kimutatások készítésében való együttműködés

Elvárások

  • Minimum középfokú végzettség
  • Adminisztratív munkakörben szerzett tapasztalat
  • Precíz, pontos és önálló munkavégzés
  • Empátia, jó kommunikációs készség MS Office (elsősorban Word és Excel) ismerete és felhasználói szintű használata
  • B kategóriás jogosítvány, vezetési rutin előny, de hiánya nem kizáró ok
  • Szintén előny az angol nyelvismeret - Alapfok vagy kommunikációképes szint

Amit kínálunk

  • Stabil vállalati háttér, hosszú távú munkalehetőség, határozatlan idejű munkaszerződéssel
  • Kihívást jelentő feladatok, szakmai fejlődési lehetőség, támogató munkahelyi légkör
  • Egy műszakos munka, budapesti helyszínen, zöld környezetben
  • Kedves, dinamikus csapat
  • Versenyképes fizetés

Cégnév: LSK Hungaria Kft.