Feladatok

  • Export kiszállításokhoz számlakészítés, vámokmányok elkészítése
  • Import vásárlásoknál a vásárolt áru vámkezelése
  • Fuvarajánlatok, fuvarmegbízások intézése
  • Haszonkölcsön szerződés alapján vámkezelt szerszámok vámügyintézése, nyilvántartása, határidők figyelemmel kísérése
  • Vámelőjegyzésben vámkezelt árukkal kapcsolatos elszámolások
  • Közreműködés import beszerzésekben
  • Partnerekkel kapcsolattartás, vevői információk gyűjtése
  • Csomagoló anyag – göngyöleg nyilvántartás
  • Rendszeres kapcsolattartás a beszállítókkal
  • Ártárgyalások önálló lebonyolítása
  • Együttműködés a társosztályokkal
  • Speciális termékek beszerzésének végrehajtása egyedi igények alapján
  • Ajánlatok költségkalkulációja
  • Értékesítési munka támogatása
  • Készletfigyelés, készletkezelés

Elvárások

  • Felsőfokú gazdasági/műszaki végzettség
  • Önálló munkavégzés
  • (Ár)tárgyalásban való jártasság
  • Angol és német nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)

Amit kínálunk

  • Változatos feladatok
  • Szakmai- és személyes fejlődés lehetőségének
  • Letelepedés és munkába járás támogatása
  • Kulturált munkakörnyezet

Céginformáció

A Zrt. Békéscsabán 2005. júniusig kizárólag alumímiumnyomásos öntészettel foglalkozott főként autóipari beszállítóként, majd ezt követően felvásárlással kiegészült a társaság szeghalmi telephelyén folytatott fémszerkezet-gyártással. Békés megye egyik legnagyobb munkáltatójaként, 2 telephelyén jelenleg 1.000 főt foglalkoztat.

Cégnév: CSABA METÁL Zrt.