Feladatok

Csapatunk tagjaként az alábbi feladatokban számítunk Rád:
  • Ajánlatok, szerződések, kimutatások készítése (elvárt a teljes adminisztráció, különösen a határidők betartása);
  • Ügyfeleinkkel történő kapcsolattartás;
  • Adatok rögzítése vállalat irányítási rendszerbe
  • Vállalt munkák helyi sajátosságainak egyeztetése a pénzügyi, műszaki és szállítási részleggel
  • Dokumentumok fénymásolása, lefűzése

Elvárások

Ezt a lehetőséget pont Neked találtuk ki, ha….
  • Minimum középfokú végzettség, előny a felsőfokú végzettség;
  • Adminisztratív munkakörben szerzett tapasztalat;
  • Precíz, pontos és önálló munkavégzés;
  • Monotonitás tűrés;
  • Empátia, jó kommunikációs készség;
  • MS Office (elsősorban Word és Excel) ismerete és felhasználói szintű használata.
  • „B” kategóriás jogosítvány, vezetési rutin

Előnyt jelent

  • Angol nyelvismeret - Középfok/kommunikációképes szint;
  • Pályázatok lebonyolításában szerzett szakmai tapasztalat.

Amit kínálunk

Mit ajánlunk számodra?
  • Stabil vállalati háttér, hosszú távú munkalehetőség, határozatlan idejű munkaszerződéssel
  • Cafeteria, már az első hónaptól (SZÉP-kártya) + év végi jutalom
  • Kihívást jelentő feladatok, szakmai fejlődési lehetőség, támogató munkahelyi légkör
  • 1 műszakban fogsz dolgozni, tervezni tudod a szabadidőd
  • Kedves, dinamikus csapat.

Céginformáció

Design Kft. több, mint 30 éve foglalkozik hulladékok begyűjtésével, szállításával és kezelésével, ezzel magas szinten hozzájárul környezetünk védelméhez. Komplex technológiákkal és szolgáltatásaival a hazai piac egyik legnagyobb szereplője.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja magyar nyelvű, fényképes önéletrajzát, bérigény megjelöléssel!
Cégnév: Decoration & Design Kft / Hétpettyes Logisztikai Központ