Feladatok

  • Aktív közreműködés a napi feladatok ellátásában
  • Rendelések kezelése és folyamatok nyomon követése
  • Általános adminisztratív feladatok ellátása
  • Árubeszerzés segítése, árajánlatok bekérése
  • Háttérmunkák, feladatok támogatása

Elvárások

  • Előnyt jelent, ha van tapasztalatod kereskedelmi területen vagy a műköröm szakágazatban
  • Kiváló kommunikációs készség és ügyfélorientált hozzáállás
  • Jó problémamegoldó képesség és rugalmasság
  • Határozottság és eredményorientáltság

Munkahelyi extrák

  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Kutyabarát
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Cégünk, amely közel 20 éve műköröm alapanyagokkal foglalkozik, lelkes és elkötelezett kereskedelmi ügyintézőt keres, aki részese szeretne lenni dinamikus csapatunknak. Ha ügyfélközpontú, eredményorientált és műköröm termékek iránt szenvedélyes vagy, várjuk jelentkezésedet!

Amennyiben Te is szeretnél hozzájárulni a műköröm alapanyagok területén elért sikereinkhez, kérjük küldd el nekünk az önéletrajzod a megadott e-mail címre ;)

Cégnév: NAIL SHOP Bt.