Feladatok

Used Products (Hungary) Budapest munkatársát keresi 2024. februárban megnyílt Blaha Lujza téri gyönyörű üzletébe. Szeretnél egy nemzetközi csapat része lenni? Vagány, vidám és munkája iránt elhivatott és érdeklődő munkatársakat keresünk modern üzletünkbe egy 25 éves múltú Holland koncepciónk szerinti kereskedelmi pozícióba. Online és az üzletbe betérő ügyfelek igényeinek kiszolgálása és meglévő termékeink értékesítése üzletből vagy online érkező megrendelések rögzítése.
Főbb Feladatok:
- Online érkező ügyfelek által eladásra kínált termékek árazása
- Üzletbe betérő ügyfelek kiszolgálása
- Megrendelt termékek összekészítése és futárszolgálatnak átadása
- Ajánlatadás telefonon és írásban az ügyfeleknek
- Kirakatrendezés
- Beérkező termékek összeállítása, tisztítása eladásra
- Beérkező termékek fotózása
- Beérkező emailek, telefonok kezelése

Elvárások

- Érettségi bizonyítvány
- Középfokú angol nyelvtudás
- Fejlődni akarás
- Ügyfélorientált gondolkodásmód
- Jó és folyamatos kommunikáció
- Értékesítési tapasztalat

Előnyt jelent

- Ügyfélszolgálati, Értékesítési tapasztalat
- Hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

- Fizetés: alap bruttó 300.000,-Ft + bónusz, átlagosan nettó 260.000-340.000
- Munkaidő: váltott munkarend H-P 10:00-18:30 (ebédszünettel) és havi legalább egy szombat 10:00-14:00, a beosztáson tudunk egyeztetni, mert az üzlet 10:00-19:00-ig tart nyitva.
Munkakezdés tervezetten: 2024. március közepe, vége
- Határozatlan idejű szerződés
- Oktatás időszak: 8-10 munkanap
- Munkavégzés helye: Budapest 1088 Budapest, Rákóczi út 51.

Céginformáció

Used Products Budapest
#megfelelő bérezés,
#jogtisztán bejelentett bér,
#kiemelt fizetés,
#teljes munkaidő

A jelentkezés gomb megnyomása után kérjük, csatolja önéletrajzát, köszönjük.

Cégnév: HRM Investment Group Kft.