Feladatok

Nemzetközi műtrágyagyártó csoport magyarországi cége közép-európai disztribúciós hálózatának építéséhez pályakezdő, vagy 1-2 éves tapasztalattal rendelkező kereskedő kollégát keres Pest megyei (Fót és környéke) irodájába.
Az új kolléga feladatait közvetlenül a kereskedelmi igazgató irányítása alatt végzi, az alábbi területeken:
-piackutatásokat végez a kereskedelmi igazgató által megadott vizsgálati szempontok szerint
-monitorozza a versenytársak árait, összehasonlító dokumentumokat készít
-jelentéseket ad a kereskedelmi igazgató felé termékfogyásokról, trendváltozásokról, valószínűsíthető készletekről a különböző termékcsoportok tekintetében
-folyamatos jelentéseket készít a konkurrencia minden dimenziójában az árak ás az árakciók tekintetében
-ügyfél/partner kapcsolattartás
-felügyeli a kereskedelmi igazgató által számára kijelölt területet, ezen üzleti területen önállóan végzi feladatát a kereskedelmi igazgató utasításainak figyelembevételével
-felméri a meglévő és potenciális ügyfelek igényeit, támogatja az ügyfélkapcsolati folyamatokat.

Elvárások

Az állás betöltésének feltétele az angol nyelv tárgyalóképes ismerete és B kategóriás gépjárművezetői engedély megléte. Szükséges végzettség felsőfokú, lehetőleg szakirányú (kereskedelmi vagy agrár) végzettség.

Előnyt jelent

1-2 éves szakirányú tapasztalat előnyt jelent, de nem feltétele a munkakör betöltésének. Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Amit kínálunk

A munkavégzéshez szükséges eszközöket (laptop, telefon, céges autóhasználat) a cég biztosítja. Bérezés a végzettségtől és tapasztalattól függően a későbbiekben kerül meghatározásra.

Jelentkezés: A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzát!

Cégnév: CETL Közép-Európai Kft.