Feladatok

Mi lenne a munkád:

  • Magas minőségű analitikai műszerek (pl.: kromatográfiás és tömegspektrometriás rendszerek, elemanalitikai és molekulaspektroszkópiai berendezések) és hozzájuk kapcsolódó szolgáltatások értékesítése
  • Analitikai műszerek használatának elsajátítása, a készülékek bemutatása és a különböző alkalmazások betanítása a szakértői ügyfélkör számára
  • Kapcsolattartás a már meglévő vevőkkel, azok rendszeres látogatása
  • Készülékbemutatók szervezése
  • Új lehetőségek, vevők felkutatása
  • Akadémiai, Gyógyszergyári, Ipari területre való értékesítés
  • A kereskedelmi elvárások teljesítése a vezetővel meghatározott stratégia mentén
  • Szakmai kongresszusokon való részvétel (időnként szombati munkavégzés)

A szükséges tudást belső képzéseken, gyártói képzéseken, illetve szakanyagok segítségével sajátíthatod el. Rengeteg Önálló tanulásra lesz szükséged. Munkád során különböző laboratóriumokat fogsz látogatni, ezen belül is legtöbbször gyógyszergyárakat, szolgáltató analitikai laboratóriumokat, egyetemeket, állami és hálózati laboratóriumokat, ipari cégeket.

Munkavégzés: Országos, de szükséges Budapestre járni cégünkhöz

Elvárások

Mik az elvárások:

  • Műszaki orientáltság, érdeklődés új műszaki ismeretek iránt
  • Analitikai műszeres tapasztalat, Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Értékesítői hozzáállás, értékesítési folyamat ismerete
  • Ügyfélközpontú gondolkodás
  • Utazási hajlandóság: Magyarországi ügyfelek látogatása, külföldi tréningek
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás, íráskészség
  • B-kategóriás jogosítvány, gépkocsivezetői gyakorlat
  • Felhasználói szintű ismeretek MS Office alapú informatikai környezetben
  • Magas együttműködési hajlandóság

Előnyt jelent

Előnyt jelent:

  • Analitikai műszereken szerzett releváns laboratóriumi gyakorlat (pl. kromatográfia, tömegspektrometria, elemanalitika, molekulaspektroszkópia stb.)
  • Gyógyszeripari, vegyipari, kutatóintézeti tapasztalat
  • Értékesítői tapasztalat

Amit kínálunk

Amit kínálunk:

  • Több, mint 30 éves múlttal rendelkező, folyamatosan fejlődő, stabil vállalati környezet
  • Versenyképes és teljesítményorientált fizetés és juttatási csomag, laptop, mobiltelefon, szolgálati gépkocsi
  • Nyitott, támogató vállalati kultúra
  • Fokozott betanulási időszak
  • Tanuláshoz és munkavégzéshez teljeskörű technikai eszközök biztosítása

Céginformáció

A Unicam Magyarország Kft. kizárólagos magyarországi forgalmazója több külföldi analitikai és képalkotó rendszereket gyártó cégnek (Thermo Scientific, Evident, Hitachi). Az általunk forgalmazott eszközöket értékesítjük, üzembe helyezzük, telepítjük, karbantartjuk és javítjuk Magyarország területén.

Cégnév: Unicam Magyarország Kft.