Feladatok

  • Aktív részvétel a terület által kitűzött értékesítési tervek megvalósításában.
  • 5 fő koordinálása.
  • Az értékesítők napi munkájának támogatása.
  • Értékesítők eredményeinek mérése, statisztikák, riportok készítése, adatbázis kezelése,
  • Állatgyógyszerek, állatgyógyászati eszközök és egyéb termékek ismerete és nyilvántartása.
  • Új értékesítési csatorna kiépítése, ÁSZF kidolgozása.
  • Szoros együttműködés a vezetőkkel és a többi szervezeti egységgel.
  • Partnerlátogatás, vevőkeresés, partnereinkkel való egyeztetés.
  • Piaci ismeretek alapján a tevékenységi körhöz kapcsolódó új üzleti lehetőségek feltérképezése.
  • Kereskedelmi kampányok, akciók koordinálása.
  • Beszállítók felkutatása, logisztikai folyamatok koordinálása.
  • Tárgyalások lebonyolítása és szerződéskötés.
  • Vevőkkel és társosztályokkal történő kapcsolattartás.
  • Marketing tevékenység kidolgozása, menedzselése.
  • Szerződések és számlák nyilvántartása.
  • Készletnyilvántartás vállalatirányítási rendszerben.

Elvárások

Szakmai háttér:
  • Felsőfokú iskolai végzettség.
  • Legalább 3-5 éves értékesítésben, kereskedelemben szerzett releváns szakmai tapasztalat.
  • Legalább középfokú angol nyelvtudás
  • Microsoft Office programok magabiztos ismerete.

Személyes kompetenciák:
  • Vezetői attitűd.
  • Kiváló kapcsolatteremtő és kommunikációs készség.
  • Kiváló problémamegoldó és szervező készség,
  • Pontos, precíz, önálló munkavégzés,
  • Feladatok megfelelő priorizálása.

Előnyt jelent

  • Releváns vezetői tapasztalat.
  • Gyógyszeriparban, illetve értékesítésben szerzett tapasztalat.
  • SAP felhasználói szintű ismerete.

Amit kínálunk

  • Vállalati laptopot, mobiltelefont.
  • Részleges home office lehetőséget.
  • Alapbért és üzleti eredményektől függő év végi jutalmat.
  • Szakmai kihívásokat, felelősségteljes munkakört.
  • Kedvezményes dolgozói vásárlási lehetőséget.
  • és ehhez egy 75 év tapasztalattal rendelkező, stabil cég biztosítja a nagyvállalati hátteret.

Céginformáció

Medimpex Gyógyszer Zrt. a Hungaropharma vállalatcsoport tagja, elsősorban gyógyszer-gyártók, gyógyszer-forgalmazók, valamint gyógyszer-nagykereskedők számára kínál kereskedelmi és logisztikai szolgáltatásokat.

Cégünk rendelkezik minden szükséges engedéllyel, szaktudással, valamint komoly szakmai tapasztalattal ahhoz, hogy gyógyszer-logisztikához, valamint gyógyszerek nagykereskedelmi forgalmazásához kötődő szolgáltatásokat nyújtson elsősorban olyan vállalatok számára, amelyek nem rendelkeznek saját gyógyszer-nagykereskedelmi engedéllyel Magyarországon.

  • Ha több éves értékesítői tapasztalat után szeretnél már egy értékesítő csapat élén, vezetőként is sikereket elérni.
  • Ha észreveszel olyan üzleti lehetőségeket, amik sikeresebbé teszik az értékesítést és ezzel együtt a vállalatot.
  • Ha érdekel a gyógyszeripar továbbá az állatgyógyászati termékek értékesítése.
  • Ha egy piacvezető vállalatcsoport tagjaként képzeled el a karriered.

Amennyiben magadra ismertél és szeretnél részévé válni a Hungaropharma vállalatcsoport közösségének, küldd el nekünk szakmai önéletrajzod, hogy felvehessük Veled a kapcsolatot!
Cégnév: HUNGAROPHARMA Zrt.