Feladatok

Építészeti projektekben, üzemeltetési és fenntartási feladatok:

  • Lehetséges beszállítók, alvállalkozók felkutatása,
  • Partnerekkel való kapcsolattartás, üzleti levelezés ellátása, esetleges reklamációs ügyekben való intézkedés,
  • Kivitelezési projektekhez kapcsolódó engedélyek beszerzésében, tervezési folyamatban való együttműködés,
  • Árajánlatok beszerzése, ártükör készítése, költségkalkuláció összeállításában részvétel, kimenő ajánlatok továbbítása a partnerek részére,
  • Vállalkozói szerződések előkészítésében, megkötésében való részvétel, határidőben történő teljesítésének nyomon követése, teljesítés igazolás kiállítása,
  • Építkezésekhez szükséges anyagok, munkagépek, eszközök beszerzésében, szállításában való együttműködés,
  • Villamos energia telephelyi termelés és fogyasztás felügyelete, adatbázis kezelése,
  • Közmű szolgáltatókkal, kivitelezőkkel kapcsolattartás.

Ingatlan állomány kezelésében együttműködés(eseti jelleggel)

  • Eladó ingatlanok hirdetési adatbázisának kezelése,
  • Ingatlan közvetítőkkel telefonos és e-mailes kapcsolattartás, szerződéskötés, árajánlatok aktualizálása, elküldése, nyilvántartás vezetése belső rendszerben,
  • Eladások esetén együttműködés a szerződések előkészítésében, kapcsolattartás az ügyféllel, ügyvédekkel,
  • Telekalakítások egyeztetése a földmérőkkel, hivatalokkal,
  • Tulajdonlapok, térképmásolatok lekérése Földhivatal Online rendszerből esetileg.

Irodai adminisztrációs feladatok:

  • Bejövő és kimenő számlák ellenőrzése, szállítólevelekkel párosítása,
  • Bejövő számlák rendszerezése,továbbítása
  • Postai küldemények összeállítása, postakönyvben való feladása, beérkező küldemények átvétele,
  • Szállítólevelek, számlák, szerződések fűzése, rendszerezése, szerződések iktatása belső nyilvántartásban.
  • Vendégek fogadása, beérkező telefonok kezelése, irodaszerek, munkaeszközök beszerzése

Elvárások

  • Min. középfokú végzettség,
  • Hasonló munkakörben szerzett minimum 2-3 éves szakmai tapasztalat,
  • Határozott, magabiztos fellépés,
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtési készség,
  • Magasszíntű problémamegoldó attitűd,
  • Dinamikus, fiatalos személyiség,
  • Precíz és önálló munkavégzés,
  • Kreativitás,
  • Kiváló szervezőkészség, proaktív gondolkodásmód

Előnyt jelent

  • Felsőfokú végzettség
  • Dabas, vagy környékbeli lakhely

Amit kínálunk

  • KulcsPatika Aranykártya tagság
  • Utazási költségtérítés
  • Versenyképes fizetés,
  • Stabil, megbízható cég,
  • Ingyenes sportolási lehetőség,
  • Ingyenes kávé, gyümölcs.

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Sportolási lehetőség
  • Ingyen gyümölcs, nasi
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

A Steel-Transz Kft. acél áruk gyártásával, kis-és nagykereskedelmével foglalkozó cég, amely 25 éves szakmai múlttal rendelkezik.

Cégnév: STEEL-TRANSZ KFT.