Feladatok

  • Üzleti folyamatokat támogató adminisztrációs feladatok elvégzése
  • Üzleti, műszaki ajánlatok előkészítése, ügyféligény esetén angol nyelven
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel
  • Ügyfelek havi elszámolásának elkészítése és teljesítési igazolások kiállítása
  • Prezentációk készítése meglévő sablonok alapján
  • Marketing dokumentációk elkészítése
  • Weblap karbantartása (tartalomfrissítés) a weblap üzemeltetőjével együttműködve

Elvárások

  • Aktív, magas szintű PC felhasználói jártasság (Microsoft Office: Outlook, Excel, Word, PowerPoint - felmérésre kerül a felvételi folyamat során)
  • Értékesítési vagy műszaki támogatói munkatapasztalat
  • Szervező, koordináló képesség
  • Precizitás, prioritások kezelése
  • Az üzleti partnerekkel való udvarias kapcsolattartás és segítőkészség
  • Középfokú végzettség
  • Magyar nyelv felsőfokú ismerete szóban és írásban
  • Angol nyelv min. középfokú ismerete szóban és írásban

Előnyt jelent

  • Műszaki, vagy informatikai végzettség
  • Távközlési szolgáltatási környezet ismerete

Amit kínálunk

  • Olyan kollégákkal, dolgozhatsz együtt, akik külön hangsúlyt fektetnek arra, hogy egy csapatként dolgozzanak az ambiciózus eredmények elérése érdekében
  • Folyamatos és változatos feladatok
  • Igényes munkakörülmények (fűtött, világos, higiénikus), frekventált környék
  • Mobiltelefon, Laptop
  • A csapatot informális hangnem és tisztelet jellemzi
  • Hiszünk a coaching szemléletben és a folyamatos önfejlesztésben.
    A Mobil Adat Kft. egy erős értékalapú vállalat, ahol az elkötelezettség, az alaposság és a kölcsönös tisztelet az alapértékek közé tartozik, és a csapatmunka, valamint a szakmaiság elengedhetetlen a munkánkhoz.
  • Családias hangulatú cégkultúra (nem multi)
  • Határozatlan idejű, teljes munkaidős alkalmazotti munkaviszonyt egy stabilan növekvő vállalatnál

Céginformáció

A Mobil Adat Kft. online pénztérgépekhez és AEE (Adóügyi Ellenőrző Egység) gyártóknak kínál komplex informatikai szolgáltatást már több, mint 12 éve.
Az IoT / M2M mobil kommunikációs eszközök és az erre épülő informatikai megoldások biztonságos kiszolgálása saját fejlesztésű, online felületen elérhető integrált SIM és IoT management platform segítségével történik, ami egyedülálló a távközlési piacon.

A legmodernebb technológiával szeretnél dolgozni?
Már csak egy sikeres cég kell, akinél lehetőséged nyílik erre!

Az M2M és IOT eszközök hazai piacvezető adatkommunikációs szolgáltatója bővülés céljából új kollégát keres.

Fényképes önéletrajzát a bérigény megjelölésével a JELENTKEZEM gombra kattintva küldje el.

Cégnév: Mobil Adat Kft.