Feladatok

  • Értékesítési képviselők munkájának napi szintű támogatása
  • Rendelésekkel kapcsolatos teljeskörű ügyintézés
  • Fuvarterv vezetése
  • Házi pénztár kezelése
  • Munkaügyi feladatok napi szintű ellátása
  • Banki utalásokkal kapcsolatos teendők elvégzése
  • Egyéb adminisztratív feladatok ellátása (számlák előkészítése, kintlévőségek nyilvántartása)

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • MS office programok ismerete (Excel, Word)
  • precíz, gyors, megbízható munkavégzés önállóan és csapatban is
  • ügyfélközpontú szemlélet
  • jó szervező- és problémamegoldó készség
  • A bejáráshoz saját gépkocsi használata szükséges

Amit kínálunk

  • Hosszú távú, stabil munkahely
  • Fiatalos csapat, jó munkahelyi légkör
  • Versenyképes fizetés
  • Szabad hétvége

Céginformáció

Dinamikusan fejlődő, piacvezető nagykereskedelmi vállalkozás, precíz, lojális, jó kommunikációs készséggel rendelkező munkatársat keres kereskedelmi asszisztens pozícióba.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődésed, kérjük, küld el fényképes önéletrajzod, a fizetési igény megjelölésével a "jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: Tool Jó Kft.