Feladatok

  • az üzletek napi működésének koordinálása
  • az üzlet munkavállalóinak munkaidő beosztása, vezénylés tervezése
  • optimális készletgazdálkodási folyamat kidolgozása, monitorozása, különös tekintettel az elfekvő készletek hatékony kezelésére
  • új munkatársak beilleszkedésében való részvétel, munkájuk szakmai támogatása
  • az üzletek működésének folyamatos fejlesztése
  • területi képviselőkkel történő kapcsolattartás
  • leltározás
  • számlák likvidálása, iktatása
  • munkaüggyel, könyveléssel szoros együttműködés
  • reklamáció kezelés
  • időszakos ügyeleti rendszer

Elvárások

  • kereskedelmi területen szerzett szakmai tapasztalat
  • megbízható, pontos, pozitív, proaktív személyiség
  • kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • nagyfokú önállóság, ötletgazdag, kreatív gondolkodás
  • MS Office (irodai alkalmazások) ismerete

Előnyt jelent

  • a dohánypiac felépítésének, szervezeti rendszerének ismerete
  • lottó vizsga
  • Laurel rendszer ismerete

Amit kínálunk

  • elérhető bruttó bér próbaidő után, akár 590.000 Ft (szakmai tapasztalattól függően, mely tartalmazza a SZÉP kártya juttatást)
  • teljesítményarányos jutalom
  • stabil, kiszámítható munkahely, hosszú távú munkalehetőség
  • modern munkakörnyezet
  • változatos, felelősségteljes, kreatív munkakör
  • folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • céges telefon

Céginformáció

A cégcsoportunk 2013 óta van jelen a magyar kiskereskedelmi piacon. Jelenleg több mint 50 kollégával dolgozunk üzleteinkben. Sikerünk egyik legfontosabb kulcsa a kollégáinkban rejlik: akiknek versenyképes jövedelmet, fejlődési lehetőséget és színvonalas munkakörülményeket biztosítunk.

Amennyiben szeretnél csapatunkhoz tartozni fényképes önéletrajzoddal jelentkezz hozzánk.
Cégnév: Flórián Tabak Bt.