Főbb feladatok és elvárások:

Logisztikai -, értékesítési- és rendezvényszervezési feladtok (fuvarszervezés, kapcsolattartás vevőkkel, marketing, adminisztráció)
Értékesítési vezető munkájának támogatása. A szezonban 10 órás és esetenkénti hétvégi munkavégzés. Kül- és belföldi rendezvények előkészítése, aktív részvétele. Termelői látogatások.

Fizikai és irodai munka aránya: 25%-75%

A munkakör betöltéséhez szükséges követelmények:

Határozott, jó kommunikációs készség, angol nyelven is. Önálló munkavégzés.
Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel, Email)

Állás betöltéséhez előnyt jelent:

„B” kategóriás jogosítvány, kiskunhalasi lakóhely, canva, corel vagy egyéb grafikai programok ismerete marketing tartalmak készítéséhez

Amit kínálunk:

Hosszú távú munkalehetőséget, „hosszabb nyári szünetet”, versenyképes jövedelmet, fejlődési - és előléptetési lehetőséget, lendületes munkatempót.

Jelentkezés: fényképes önéletrajzzal a [email protected] e-mail címen

Cégnév: Bács Gazda-Coop Kft.
Kapcsolattartó: András Bíró