Feladatok

  • A képzések megvalósításával kapcsolatos feladatok ellátása
  • Egyeztetés a tanfolyami résztvevőkkel telefonon, tájékoztató levelek iktatása, postázása, iratok (képzési szerződés, vizsgára jelentkezési lapok, számlák) begyűjtése és kiosztása a tanfolyam ideje alatt, kitöltött nyomtatványok iktatása, jelentkezési lapok nyomtatása, javítása, résztvevők adatainak frissítése az adatbázisban, napló elkészítése a tanfolyamokhoz, napló, jelenléti ívek felügyelete, vizsgajegyzőkönyvek, érvényességi idők frissítése az adatbázisban, előadások, gyakorlatok kapcsán: termek, laborok technikai előkészítése, működtetése.
  • Képzésben résztvevők adminisztrációja képzésmenedzsment rendszerben.
  • Telefonos segítségnyújtás a rendszer használatához.

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • Oktatás/képzés szervezés területén szerzett munkatapasztalat
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Excel, Word, Outlook)
  • Hatékony munkavégzés csapatban és egyénileg is
  • Pontosság, megbízhatóság, jó kommunikációs képesség

Előnyt jelent

  • Felnőttképzési területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Változatos feladatok
  • Versenyképes fizetés
  • Könnyen megközelíthető iroda
  • Jó munkahelyi légkör
  • Stabil munkahely

A munkavégzés helye: Budapest XI. kerület, Than Károly u. 3-5.

Céginformáció

A KTI Magyar Közlekedéstudományi és Logisztikai Intézet Nonprofit Kft.

Szaktanfolyami Képzési Központja új munkatársat keres képzési munkatárs

munkakörbe.

A KTI Magyar Közlekedéstudományi és Logisztikai Intézet Nonprofit Kft. jogelődjeivel együtt több mint 80 éves múltra tekint vissza, jelenleg az Építési és Közlekedési Minisztérium egyik kutatóbázisa.

A Szaktanfolyami Képzési Központ közlekedési szakemberek képzésével és továbbképzésével foglalkozik.

Jelentkezni elektronikus formában a "Jelentkezem" gombra kattintva fényképes szakmai önéletrajzzal, motivációs levéllel és a jövedelemigény megjelölésével lehetséges.

Jelentkezési határidő:  2024. április 6.

Az álláshirdetésre való jelentkezésével Ön hozzájárulását adja ahhoz, hogy a KTI Magyar Közlekedéstudományi és Logisztikai Intézet Nonprofit Kft. a személyes adatait kezelje. A személyes adatainak kezelésére vonatkozó információkat a KTI honlapján az Adatkezelés menü pont alatt elérhető Általános Adatkezelési Tájékoztató Munkaerő Toborzásra vonatkozó részében ismerheti meg.

Cégnév: KTI Nonprofit Kft.