Kazánfűtő és hőközpont kezelő kollégát

Feladatok:

  • Létesítmények működésének zavartalan biztosítása
  • Kazánok napi szintű üzemeltetése
  • Hibák felkutatása és szükség szerinti elhárítása

Elvárások:

  • Tapasztalat irodaházak, létesítményhálózatok üzemeltetési területén

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú, stabil, biztos munkahely
  • Egyműszakos munkarend
  • Versenyképes bérezés
  • Cafeteria rendszer
  • Minőségi eszköz/szerszámpark

Egyéb információ az állásról:

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg: Adatvédelmi tájékoztató

Referenciaszám: f34184
Cégnév: Pannonjob Kft.
Kapcsolattartó: Guthy Alex