Feladatok

MUNKAKÖR:
  • Szerviz (karosszéria) munkafelvevő
FELADATOK:

  • szervizkezelő program és a hozzátartozó előjegyzés-kezelése, műhely kapacitás szervezése
  • szervizbe érkező járművek munkafelvétele, és a gépjárművek javításához kapcsolódó munkafelvételi folyamat lebonyolítása,
  • műhelyben dolgozó lakatosok és fényezők megfelelő munka ellátottságának szervezése
  • árajánlatok készítése
  • biztosítási kárügyintézés teljes körű lebonyolítása
  • AUDATEX (audatnet) program ismerete, használata
  • az ügyfelek megfelelő tájékoztatása a javítási folyamat során
  • elvégzett javítások minőségének ellenőrzése, számlázása, gépkocsi átadása

Elvárások

  • munkafelvevői körben szerzett tapasztalat, valamint karosszériai javítási múlt.
  • kiváló kommunikációs készség, ügyfélközpontú beállítottság
  • tisztességes és lelkiismeretes ügyfélkezelés
  • kulturált megjelenés
  • „B” kategóriás vezetői engedély
  • középfokú szakirányú végzettség
  • sokéves szakirányú szakmai tapasztalat
  • Együttműködő és nyitott  kommunikáció
  • Kíváló csapatmunka
  • Igényes munkájára, környezetére és ruházatára
  • egyenes, karakteres, őszinte vezető

Előnyt jelent

  • Felsőfokú végzettség (főiskolai, egyetemi diploma)
  • Idegen nyelv ismerete (angol vagy német)
  • Sokéves szakirányú szakmai tapasztalat

Amit kínálunk

    • Prémium szolgáltatás, ügyfélélmény, innováció iránt elkötelezett kollektíva
    • Átlag feletti kiemelt bérezés: bejelentett bér, pontos időben való fix fizetés, év végi prémium
    • Stabil, hosszútávú munkalehetőség
    • Emberi és szakmai megbecsülés
    • Prémium színvonalú, igényes munkakörnyezet
    • Szakmai fejlődési lehetőség
    • Humánus, támogató, együttműködő vezetőség (minden kérést meghallgatunk és kezelünk)
    • Kiszámítható munkaidő: hétvégén, ünnepnapokon nem dolgozunk

    Amennyiben fontos számodra az igényes munkakörnyezet, büszke vagy arra, hogy munkáddal magas minőségben értéket állítasz elő és vallod, hogy a bizalmat egyszer lehet elnyerni, akkor várjuk fényképes önéletrajzot tartalmazó jelentkezésed.

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Kutyabarát

Céginformáció

A 4 Tölgyesi Autójavító Kft. (www.tolgyesiautoszerviz.hu)  75 éves múlttal rendelkező, igényes és innovatív vállalkozás, melynek vezetését a harmadik generációt képviselő Tölgyesi fivérek látják el. A márkafüggetlen, prémium színvonalú szerviz karosszéria munkafelvevő pozícióra munkájára igényes, tapasztalt és megbízható munkatársat keres.

Cégnév: 4 Tölgyesi Autójavító Kft.