Feladatok

Budapest XXII. kerületében (Budafokon) működő nagy forgalmú, fix ügyfélkörű márkafüggetlen autószervizünkbe tapasztalt karosszéria-lakatos munkatársat keresünk hosszú távra, versenyképes fizetéssel.

Elvárások

  • Karosszéria lakatolásban szerzett legalább 5 év tapasztalat
  • Önálló munkavégzés
  • Büntetlen előélet

Előnyt jelent

  • Jó kommunikációs készség

Amit kínálunk

  • Fűtött műhely, szerszámokkal
  • Bejelentés
  • Versenyképes fizetés
  • Folyamatos fix ügyfélkör
  • Szabad hétvége

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Kerékpártároló
  • Parkoló

Céginformáció

Több, mint 20 éve működő márkafüggetlen karosszéria és fényező szerviz Dél-Budán.

Jelentkezését a "Jelentkezem" gombra kattintva küldheti el.
Cégnév: M3X3 Szerviz Kft