Feladatok

Pótkocsik és tehergépjárművek, karbantartása, balesetes javítása.

Elvárások

  • szakirányú műszaki végzettség (minimum karosszérialakatos)
  • pótkocsi és/vagy tehergépkocsi szerelésben szerzett legalább 3 éves tapasztalat
  • AWI, AFI hegesztési tapasztalat: acél, alumínium esetleg saválló
  • szélvédő cserékben szerzett gyakorlat
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • megbízhatóság, pontos precíz munkavégzés
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent

  • helyi vagy környékbeli lakhely
  • ponyvajavításban, dobozos és hűtő félpótkocsik oldalfal javításában szerzett gyakorlat
  • márkaszervizben szerzett tapasztalat (pótkocsi vagy tgk.)
  • C, E kategóriás jogosítvány, targoncavezetői vagy darukezelői képesítés

Amit kínálunk

Jogtiszta bejelentett munkaviszony,
szabad hétvégék (nincs se ügyelet, se hétvégi munka),
bejárási költségtérítés,
saját gk. kedvezményes javítása,
külsős vállalkozó takarítja a csarnokot, nem a szerelők,
havonta bónusz lehetőség a munkabéren felül, ugyanúgy számfejtve és utalva (ez is beleszámít a nyugdíjba),
munkabér utalása pontosan(!) minden hónap 10.-ig
kiemelkedő munkakörülmények, stabil munkahely.
Munkaidő hétfőtől péntekig fix 8 óra (07:00-15:30 illetve 10:30-19:00 óráig 0,5 óra étkezési szünettel).

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Kávézó
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Cégünk több pótkocsi gyár (Krone, Berger, Stas), futómű gyártó (BPW, SAF-Holland) és légfékszerelvény gyártó (WABCO, Knorr-Bremse, Haldex) hivatalos magyarországi márkaszerviz partnere.

Erre az állásra önéletrajz csatolása nélkül jelentkezhet!

Cégnév: VILLAGE SERVICE CENTER KFT.