A Carnet M5 TOYOTA márkeszervizébe

KAROSSZÉRIA LAKATOS

munkatársat keresünk.

FELADATOK

  • sérült gépjárművek karosszéria javítása;

  • karosszéria elemek bontása, összeépítése és felszerelése;
  • lakatos és hegesztési munkák elvégzése;

  • együttműködés a fényezőműhellyel.

AMIT KÍNÁLUNK

  • főállású, bejelentett alkalmazotti jogviszony;

  • teljesítményarányos, vonzó kereseti lehetőség,

  • stabil jövőkép, megbízható cégcsoportos háttér (700 fős CarNet cégcsoport);
  • jól felszerelt, modern műhely;

  • szakmai támogatás, továbbképzés;

  • családias hangulat.

AMI FONTOS

  • karosszéria lakatos végzettség

  • tapasztalat a sérült autók javításában
  • megbízható, önálló munkavégzési képesség

  • „B” kategóriás jogosítvány

MUNKAVÉGZÉS HELYE

1097 Budapest, Gyáli út 40.

Jelentkezés fényképes szakmai önéletrajzzal, a BÉRIGÉNY megadásával és a pozícióra való hivatkozással az allas@toyotam5.hu e-mail címen, vagy a +3630-338-9669-es telefonszámon.

Cégnév: Carnet M5 TOYOTA
Kapcsolattartó: Hr