Feladatok

Baromfiipari termékek gyártásával foglalkozó pécsi eFeF Élelmiszeripari és Kereskedelmi Kft. karbantartási feladatok ellátására munkatársat keres többműszakos munkarendbe, karbantartó munkakörbe.

Elvárások

- villanyszerelő végzettség
- többműszakos munkarend vállalása
- problémamegoldó képesség
- jó munkabírás
- pontosság, precizitás

Előnyt jelent

Termelőüzemben szerzett villanyszerelői, karbantartói tapasztalat.

Amit kínálunk

- hosszú távú, stabil munkalehetőség
- kedvezményes dolgozói vásárlási lehetőség
- vidékiek munkába járásának költségtérítése

A jelentkezési gombra kattintás után kérjük csatolja magyar nyelvű, fényképes önéletrajzát.
Cégnév: eFeF Élelmiszeripari és Ker. kft