Az Adecco piacvezető közép- és felsőkategóriás kerékpárokat gyártó partnere részére keres munkatársat az alábbi pozícióba:

KARBANTARTÓ MÉRNÖK

Feladatok, amikhez szükség lesz Rád:

  • A tervszerű megelőző karbantartás megerősítése érdekében a karbantartási feladatok és tevékenységek megtervezése az egyes gépcsoportokra vonatkozóan, összhangban az üzemeltetési periódusokkal;
  • Karbantartási lépések és ciklusok meghatározása együttműködve a gyártástámogató mérnökkel, a tevékenység munkautasításba fektetése;
  • A 10 fős karbantartási csapat beosztásának koordinálása (műszakbeosztás, szabadságok, helyettesítés stb.);
  • Karbantartási és javítási feladatok priorizálása és felosztása a karbantartói csapaton belül;
  • Az elvégzett feladatok dokumentálása, és annak megkövetelése;
  • Karbantartási, javítási, szerelési anyagok megrendelése/utánrendelése, készletgazdálkodás;
  • Karbantartói raktár és műhely üzemeltetése a munka-, tűz- és balesetvédelmi szabályoknak megfelelően;
  • Szakterületi külsős partnerek bevonásának kezdeményezése, illetve kapcsolattartás a meglévő partnerekkel;
  • Javaslattétel a modernebb, környezettudatosabb karbantartás irányába.

Te vagy az IGAZI, ha:

  • Műszaki felsőfokú végzettséggel rendelkezel (pl. gépész, épületgépész, villamos, mechatronika szakirányon);
  • Van legalább 3 év gépkarbantartási területen szerzett gyakorlatod;
  • Kommunikációképes angol nyelvtudásod van;
  • Jól bánsz az emberekkel, szereztél már kis létszámú csoport irányításában tapasztalatot.
  • 2D/3D rajzoló/tervező programok ismerete előnyt jelent (pl. AuotoCAD, SolidWorks).

Miért érdemes megpróbálnod?

  • Mert komplex juttatási csomaggal honorálnak (a versenyképes alapbéren túl cafeteria, rezsitámogatás, egészségbiztosítás, jelenléti bónusz, célprémium, étkezési támogatás);
  • Mert kihívásokkal teli, változatos munkád lehet egy sikeres és fejlődő multinacionális vállalatnál;
  • Mert egy szakmailag és emberileg jól működő csapatot vezethetsz;
  • Mert kiemelten támogatják munkába járásod.

Munkavégzés helye: Tószeg

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Karbantartó, Szervizes
  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Villamosmérnök
Cégnév: ADECCO Kft.